Descriere
Servicii de instruire în domeniul Contabilității în cadrul seminarului din 12-13 iunie 2025
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
DIRECTIA GENERALA ARHITECTURA, URBANISM SI RELATII FUNCIARE
Codul fiscal/IDNO
1007601010323
Adresa
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Stefan cel Mare si Sfant bd. nr.83
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 15:51:31
Ultima modificare
13.06.2025 15:57:21
MTender ID
Cod CPV
80530000-8
-
Servicii de formare profesională
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,850.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -