Descriere
Procurarea combustibilului,carburantilor si lubrifiantelor
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA ANDRUSUL DE JOS
Codul fiscal/IDNO
1007601006623
Adresa
3911,
MOLDOVA,
s.Andruşul de Jos,
Cahul,
str.Stefan Cel Mare
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 15:43:30
Ultima modificare
13.06.2025 15:43:30
MTender ID
Cod CPV
09100000-0
-
Combustibili
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
36,666.67
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -