Descriere
Servicii de agrement
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA SATULUI HAGIMUS
Codul fiscal/IDNO
1007601003714
Adresa
4319,
MOLDOVA,
s.Hagimus,
Căuşeni,
Ștefan cel Mare 138
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 15:37:24
Ultima modificare
13.06.2025 15:39:16
MTender ID
Cod CPV
92300000-4
-
Servicii de divertisment
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
9,500.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -