Descriere
Elaborarea devizului de cheltuieli
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA SATULUI HAGIMUS
Codul fiscal/IDNO
1007601003714
Adresa
4319,
MOLDOVA,
s.Hagimus,
Căuşeni,
Ștefan cel Mare 138
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 15:20:55
Ultima modificare
13.06.2025 15:35:10
MTender ID
Cod CPV
71200000-0
-
Servicii de arhitectură şi servicii conexe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
3,447.31
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -