Descriere
Materiale de birou
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA ORASULUI BASARABEASCA
Codul fiscal/IDNO
1007601005604
Adresa
6702,
MOLDOVA,
or.Basarabeasca,
Basarabeasca,
Karl Marx nr.57
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 15:18:25
Ultima modificare
13.06.2025 15:28:23
MTender ID
Cod CPV
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
9,814.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -