Descriere
materiale de uz gospodaresc
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.P. SCOALA PROFESIONALA DIN COMRAT,UTA GAGAUZIA
Codul fiscal/IDNO
1010611000613
Adresa
3805,
MOLDOVA,
mun.Comrat,
UTA Găgăuzia,
str. Lenin nr.202
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 15:12:59
Ultima modificare
13.06.2025 15:17:32
MTender ID
Cod CPV
31340000-1
-
Accesorii de cablu, izolate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
2,996.29
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -