Descriere
generator
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.P. LICEUL TEORETIC CONSTANTIN SPATARU DIN OR.L
Codul fiscal/IDNO
1012620010575
Adresa
6301,
MOLDOVA,
or.Leova,
Leova,
Stefan cel Mare, 54
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 15:12:18
Ultima modificare
13.06.2025 15:18:02
MTender ID
Cod CPV
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
67,139.17
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -