Descriere
Monitorul fiscal
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
BIROUL DE INVESTIGARE A ACCIDENTELOR SI INCIDENTELOR IN TRAN
Codul fiscal/IDNO
1024601000138
Adresa
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Marii Adunari Nationale piata nr.1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 15:10:26
Ultima modificare
13.06.2025 15:13:00
MTender ID
Cod CPV
79980000-7
-
Servicii de abonare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
2,499.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 martie 2025 -
01 martie 2025 -