Descriere
DESERVIREA RETELEI DE CALCULATOARE
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
GIMNAZIUL INESTI DIN S. INESTI, R-NUL TELENESTI
Codul fiscal/IDNO
1014620000372
Adresa
5822,
MOLDOVA,
s.Ineşti,
Teleneşti,
S.INESTI R-NUL TELENESTI
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 15:00:15
Ultima modificare
13.06.2025 15:06:41
MTender ID
Cod CPV
72400000-4
-
Servicii de internet
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
125.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -