Descriere
servicii evaluare a masei lemnoase
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA COMUNEI TRUSENI
Codul fiscal/IDNO
1007601007398
Adresa
3733,
MOLDOVA,
s.Truşeni,
mun.Chişinău,
27 August nr.30
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 14:57:23
Ultima modificare
13.06.2025 15:00:37
MTender ID
Cod CPV
77200000-2
-
Servicii pentru silvicultură
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
3,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -