Descriere
Deservirea retelei de calculatoare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA COMUNEI CIOCILTENI
Codul fiscal/IDNO
1007601005545
Adresa
3519,
MOLDOVA,
s.Ciocîlteni,
Orhei,
stefan cel mare
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 14:45:47
Ultima modificare
13.06.2025 14:52:27
MTender ID
Cod CPV
72220000-3
-
Servicii de consultanţă privind sistemele informatice şi servicii de consultanţă tehnică
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
750.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -