Descriere
Sigilare, desigilare contor
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA SATULUI COPCEAC
Codul fiscal/IDNO
1007601005280
Adresa
4217,
MOLDOVA,
s.Copceac (r-l Ştefan Vodă),
Ştefan Vodă,
str.Pacii
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 13:56:32
Ultima modificare
13.06.2025 14:17:56
MTender ID
Cod CPV
98300000-6
-
Servicii diverse
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
454.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -