Descriere
servicii de transport
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
MINISTERUL FINANTELOR
Codul fiscal/IDNO
1006601000037
Adresa
2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Constantin Tanase nr.7
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 13:42:05
Ultima modificare
13.06.2025 13:46:21
MTender ID
Cod CPV
60100000-9
-
Servicii de transport rutier
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,350.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -