Descriere
PROCURARE RULMENȚI PENTRU LENTĂ MICĂ
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PORTUL FLUVIAL UNGHENI I.S.
Codul fiscal/IDNO
1003609014156
Adresa
3600,
MOLDOVA,
mun.Ungheni,
Ungheni,
Lacului nr.1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 13:40:14
Ultima modificare
13.06.2025 13:43:48
MTender ID
Cod CPV
34900000-6
-
Diverse echipamente de transport şi piese de schimb
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
146.60
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -