Descriere
покупка канцтоваров
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
SCOALA SPORTIVA PENTRU COPII SI ADOLESCENTI DIN VULCANESTI
Codul fiscal/IDNO
1016601000186
Adresa
5301,
MOLDOVA,
or.Vulcăneşti (UTA Găgăuzia),
UTA Găgăuzia,
Lenin nr.92
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 12:43:26
Ultima modificare
13.06.2025 12:56:26
MTender ID
Cod CPV
98300000-6
-
Servicii diverse
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
125.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -