Descriere
servicii de internet
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA COMUNEI RATUS
Codul fiscal/IDNO
1007601003909
Adresa
5829,
MOLDOVA,
s.Ratuş (r-l Teleneşti),
Teleneşti,
Dimitrie Cantemir 16
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 12:34:00
Ultima modificare
13.06.2025 12:37:38
MTender ID
Cod CPV
72400000-4
-
Servicii de internet
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
375.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -