Descriere
Salubritate
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
CENTRUL DE CRIZA FAMILIALA "SOTIS"
Codul fiscal/IDNO
1008601001278
Adresa
3101,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
T. Sevcenko nr.23
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 12:03:20
Ultima modificare
13.06.2025 12:06:39
MTender ID
Cod CPV
90510000-5
-
Eliminare şi tratare a deşeurilor menajere
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
118.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2025 -
01 februarie 2025 -