Descriere
Servicii de cantină şi servicii de catering
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
DIRECTIA INVATAMINT A CONSILIULUI RAIONAL LEOVA
Codul fiscal/IDNO
1007601011331
Adresa
6300,
MOLDOVA,
or.Leova,
Leova,
Independentei nr.3
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 12:02:48
Ultima modificare
13.06.2025 12:02:48
MTender ID
Cod CPV
55500000-5
-
Servicii de cantină şi servicii de catering
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
149,950.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -