Descriere
Servicii defreparatii curente si amenajare a parcarii pe drumul Zabriceni-Volodeni-Gordinesti
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
CONSILIUL RAIONAL EDINET
Codul fiscal/IDNO
1007601009794
Adresa
4601,
MOLDOVA,
mun.Edineţ,
Edineț,
Independentei nr.33
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 12:00:04
Ultima modificare
13.06.2025 12:02:55
MTender ID
Cod CPV
50800000-3
-
Diverse servicii de întreţinere şi de reparare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
50,537.09
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -