Descriere
LUCRĂRI INSTALARE DE GARDURI, DE BALUSTRADE ȘI ALTE DISPOZITIVE DE SIGURANȚĂ
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PORTUL FLUVIAL UNGHENI I.S.
Codul fiscal/IDNO
1003609014156
Adresa
3600,
MOLDOVA,
mun.Ungheni,
Ungheni,
Lacului nr.1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 11:59:28
Ultima modificare
13.06.2025 12:18:22
MTender ID
Cod CPV
45340000-2
-
Lucrări de instalare de garduri, de balustrade şi de dispozitive de siguranţă
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
220,534.17
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -