Descriere
Echipamente de laborator și accesorii
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Universitatea de Stat din Moldova
Codul fiscal/IDNO
1006600064263
Adresa
MD-2009,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Alexe Mateevici 60
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.06.2025 11:55:43
Ultima modificare
26.06.2025 16:58:00
MTender ID
Cod CPV
38300000-8
-
Instrumente de măsurare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
5,569,317.98
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -