Descriere
Achizitionarea timbrelor postale
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Consiliul raional Floresti
Codul fiscal/IDNO
1007601010426
Adresa
5001,
MOLDOVA,
or.Floreşti (r-l Floreşti),
Floreşti,
bd.Victoriei nr.2
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
02.06.2025 09:02:43
Ultima modificare
02.06.2025 09:04:39
MTender ID
Cod CPV
22400000-4
-
Timbre, carnete de cecuri, bancnote, acţiuni, materiale publicitare, cataloage şi manuale
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
3,715.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -