Descriere
Articole sanitare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Î.M. "Parcul urban de autobuze"
Codul fiscal/IDNO
1004600054327
Adresa
MD-2032,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Sarmizegetusa, 51
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
I.M. Parcul Urban de Autobuze
Telefonul de contact
022837349
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
02.06.2025 09:00:20
Ultima modificare
02.06.2025 09:10:30
MTender ID
Cod CPV
44400000-4
-
Diverse produse fabricate şi articole conexe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
80,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -