Descriere
spalatorie auto
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA MILESTII MICI
Codul fiscal/IDNO
1008601001072
Adresa
6819,
MOLDOVA,
s.Mileştii Mici,
Ialoveni,
Stefan cel Mare
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
02.06.2025 08:39:01
Ultima modificare
02.06.2025 08:39:01
MTender ID
Cod CPV
98300000-6
-
Servicii diverse
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
200.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 iunie 2025 -
01 iunie 2025 -