Descriere
dulciuri
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
DIRECTIA INVATAMINT, TINERET SI SPORT CALARASI
Codul fiscal/IDNO
1014601000034
Adresa
4404,
MOLDOVA,
or.Călăraşi,
Călăraşi,
or. Călărași, Biruinței 1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
02.06.2025 08:32:27
Ultima modificare
02.06.2025 08:36:06
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
2,458.33
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -