Descriere
Servicii de formare profesională
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Direcția Generală Educație Anenii Noi
Codul fiscal/IDNO
1007601008373
Adresa
6501,
MOLDOVA,
or.Anenii Noi,
Anenii Noi,
Suvorov A. nr.6
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
02.06.2025 08:27:44
Ultima modificare
02.06.2025 08:31:02
MTender ID
Cod CPV
80530000-8
-
Servicii de formare profesională
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
780.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -