Descriere
SERVICII BULDOEXCAVATOR
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA ORASULUI CAUSENI
Codul fiscal/IDNO
1007601006151
Adresa
4304,
MOLDOVA,
or.Căuşeni,
Căuşeni,
Mesterul Radu nr.3
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
01.06.2025 21:27:36
Ultima modificare
01.06.2025 21:30:09
MTender ID
Cod CPV
63100000-0
-
Servicii de manipulare şi de depozitare a încărcăturilor
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
23,500.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -