Descriere
SERVICII DE TRANSPORT MANIPULATOR
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA ORASULUI CAUSENI
Codul fiscal/IDNO
1007601006151
Adresa
4304,
MOLDOVA,
or.Căuşeni,
Căuşeni,
Mesterul Radu nr.3
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
01.06.2025 20:55:55
Ultima modificare
01.06.2025 20:58:23
MTender ID
Cod CPV
63110000-3
-
Servicii de manipulare a încărcăturilor
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
834.17
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -