Descriere
servicii postale si de curierat transport
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.P. GIMNAZIUL FRASINESTI DIN S. FRASINESTI, R-NUL
Codul fiscal/IDNO
1013620011122
Adresa
3632,
MOLDOVA,
s.Frăsineşti,
Ungheni,
s Frasinesti,r nul Ungheni
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
30.05.2025 13:47:09
Ultima modificare
30.05.2025 13:47:09
MTender ID
Cod CPV
64100000-7
-
Servicii poştale şi de curierat
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
1,666.66
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -