Descriere
procurarea materialelor de constructie
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA COMUNEI DRAGANESTI
Codul fiscal/IDNO
1007601002348
Adresa
7223,
MOLDOVA,
s.Drăgăneşti,
Sîngerei,
-
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
30.05.2025 13:45:57
Ultima modificare
30.05.2025 13:50:10
MTender ID
Cod CPV
45500000-2
-
Închiriere de utilaje şi de echipament de construcţii şi de lucrări publice cu operator
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
14,972.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -