Descriere
Achiziționarea costumelor stilizate.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA LEOVA
Codul fiscal/IDNO
1007601004135
Adresa
6301,
MOLDOVA,
or.Leova,
Leova,
Unirii nr.22
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
30.05.2025 13:45:33
Ultima modificare
30.05.2025 13:49:09
MTender ID
Cod CPV
18200000-1
-
Îmbrăcăminte de exterior
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
4,700.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -