Descriere
Servicii de supraveghere tehnica
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA S.GHINDESTI
Codul fiscal/IDNO
1007601003448
Adresa
5021,
MOLDOVA,
s.Ghindeşti (r-l Floreşti),
Floreşti,
-
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
30.05.2025 13:38:42
Ultima modificare
30.05.2025 13:41:31
MTender ID
Cod CPV
71520000-9
-
Servicii de supraveghere a lucrărilor
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
2,200.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -