Descriere
Servicii de asigurare a accesului la internet
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
CONSILIUL RAIONAL CALARASI
Codul fiscal/IDNO
1007601009886
Adresa
4404,
MOLDOVA,
or.Călăraşi,
Călăraşi,
Biruintei nr.1 bl.1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.05.2025 09:25:43
Ultima modificare
15.05.2025 09:28:45
MTender ID
Cod CPV
72400000-4
-
Servicii de internet
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
250.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -