Descriere
servicii de telefonie fixă
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA SATULUI SOFIA
Codul fiscal/IDNO
1007601007251
Adresa
5235,
MOLDOVA,
s.Sofia (r-l Drochia),
Drochia,
-
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Veaceslav Magaleas
Telefonul de contact
067778255
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
15.05.2025 09:18:14
Ultima modificare
15.05.2025 09:22:33
MTender ID
Cod CPV
64200000-8
-
Servicii de telecomunicaţii
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
272.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 martie 2025 -
01 martie 2025 -