Descriere
cursuri de instruire
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA COMUNEI SELISTE
Codul fiscal/IDNO
1007601001927
Adresa
3545,
MOLDOVA,
s.Selişte (r-l Orhei),
Orhei,
s.Seliste
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.05.2025 09:17:31
Ultima modificare
15.05.2025 09:21:33
MTender ID
Cod CPV
80530000-8
-
Servicii de formare profesională
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
960.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -