Descriere
Servicii de reparatie curenta a baii
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
CENTRUL DE PLASAMENT PENTRU PERSOANE VARSTNICE SI PERSOANE C
Codul fiscal/IDNO
1007601001282
Adresa
2070,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Valea Rediului nr.16
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.05.2025 09:16:55
Ultima modificare
15.05.2025 10:26:50
MTender ID
Cod CPV
50800000-3
-
Diverse servicii de întreţinere şi de reparare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
146,727.39
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -