Descriere
Lucrări de confecționare și instalare paratrăsnet și a prizei de pământ
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
SECRETARIATUL PARLAMENTULUI REPUBLICII MOLDOVA
Codul fiscal/IDNO
1006601003762
Adresa
2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Stefan cel Mare si Sfant bd. nr.105
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.05.2025 09:15:04
Ultima modificare
15.05.2025 09:27:04
MTender ID
Cod CPV
45310000-3
-
Lucrări de instalaţii electrice
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
91,912.12
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -