Descriere
Produse de curățat pentru anul 2025
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul raional Sîngerei
Codul fiscal/IDNO
1003602150743
Adresa
6201,
MOLDOVA,
or.Sîngerei,
Sîngerei,
Testimițeanu, 51
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.05.2025 09:09:30
Ultima modificare
15.05.2025 09:40:47
MTender ID
Cod CPV
39800000-0
-
Produse de curăţat şi de lustruit
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
57,676.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -