Descriere
Diverse tipuri de îngrășăminte, erbicide și pesticide
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primăria comunei Cocieri
Codul fiscal/IDNO
1007601007790
Adresa
4571,
MOLDOVA,
s.Cocieri,
Dubăsari,
str.Renașterii nr.68
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Natalia Godorozea
Telefonul de contact
0248-52-244
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
15.05.2025 09:08:09
Ultima modificare
15.05.2025 09:09:45
MTender ID
Cod CPV
24400000-8
-
Îngrăşăminte şi compuşi azotaţi
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
8,562.50
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -