Descriere
Piese şi accesorii pentru computere
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
BRIGADA NR. 1 DE INFANTERIE MOTORIZATA DIN OR. BALTI
Codul fiscal/IDNO
1006601002639
Adresa
3105,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
31 August nr.24
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.05.2025 09:06:38
Ultima modificare
15.05.2025 09:23:07
MTender ID
Cod CPV
30200000-1
-
Echipament şi accesorii pentru computer
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
21,440.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 martie 2025 -
01 martie 2025 -