Descriere
Повышение квалификации воспитателей
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA S.BAURCI
Codul fiscal/IDNO
1007601004401
Adresa
6111,
MOLDOVA,
s.Baurci (UTA Găgăuzia),
UTA Găgăuzia,
Lenin nr.107a
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.05.2025 09:05:21
Ultima modificare
15.05.2025 09:08:13
MTender ID
Cod CPV
80500000-9
-
Servicii de formare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
4,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -