Descriere
Servicii de internet
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.P. GIMNAZIUL BRAVICENI DIN S. BRAVICENI, R. ORHE
Codul fiscal/IDNO
1012620011169
Adresa
3514,
MOLDOVA,
s.Brăviceni,
Orhei,
Braviceni
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Tatiana Caprari
Telefonul de contact
+37368808853
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
15.05.2025 08:36:26
Ultima modificare
15.05.2025 08:39:38
MTender ID
Cod CPV
32400000-7
-
Reţele
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
500.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -