Descriere
Servicii de jurizare la concursul raional "Cel mai bun vin de casă ediția XXI"
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
CONSILIUL RAIONAL CALARASI
Codul fiscal/IDNO
1007601009886
Adresa
4404,
MOLDOVA,
or.Călăraşi,
Călăraşi,
Biruintei nr.1 bl.1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.05.2025 08:31:23
Ultima modificare
15.05.2025 08:35:46
MTender ID
Cod CPV
79900000-3
-
Diverse servicii comerciale şi servicii conexe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
2,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 martie 2025 -
01 martie 2025 -