Descriere
Apă potabilă
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.M.S.P. CENTRUL DE SANATATE GLODENI
Codul fiscal/IDNO
1007602013413
Adresa
49,
MOLDOVA,
or.Glodeni,
Glodeni,
Tricolorului nr.2
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.05.2025 08:27:05
Ultima modificare
15.05.2025 08:32:31
MTender ID
Cod CPV
41100000-0
-
Apă naturală brută
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
6,453.26
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -