Descriere
Marfuri de uz gospodaresc; Materiale de constructie
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
AGENTIA NATIONALA PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR
Codul fiscal/IDNO
1013601000082
Adresa
2009,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Mihail Kogalniceanu nr.63
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.05.2025 08:26:01
Ultima modificare
15.05.2025 08:38:54
MTender ID
Cod CPV
39830000-9
-
Produse de curăţat
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
110,172.50
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 martie 2025 -
01 martie 2025 -