Descriere
Achizitionarea solutiei Santehmaster Gel
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
CHISINAU-GAZ S.R.L.
Codul fiscal/IDNO
1003600066037
Adresa
2064,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Albisoara nr.38
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.05.2025 08:20:20
Ultima modificare
15.05.2025 08:22:37
MTender ID
Cod CPV
44800000-8
-
Vopsele, lacuri şi masticuri
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
27,355.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2025 -
01 februarie 2025 -