Descriere
servicii de alimentare cu apa potabila
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA COMUNEI SELISTE
Codul fiscal/IDNO
1007601001927
Adresa
3545,
MOLDOVA,
s.Selişte (r-l Orhei),
Orhei,
s.Seliste
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.05.2025 08:17:41
Ultima modificare
15.05.2025 08:21:35
MTender ID
Cod CPV
65110000-7
-
Distribuţie de apă
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,931.40
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 martie 2025 -
01 martie 2025 -