Descriere
Achiziționarea furtunurilor de gaz
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
CHISINAU-GAZ S.R.L.
Codul fiscal/IDNO
1003600066037
Adresa
2064,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Albisoara nr.38
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.05.2025 07:43:15
Ultima modificare
15.05.2025 07:46:02
MTender ID
Cod CPV
44400000-4
-
Diverse produse fabricate şi articole conexe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
316,800.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2025 -
01 ianuarie 2025 -