Descriere
Achizitionarea mapelor pentru arhivă
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
CHISINAU-GAZ S.R.L.
Codul fiscal/IDNO
1003600066037
Adresa
2064,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Albisoara nr.38
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.05.2025 07:29:31
Ultima modificare
15.05.2025 07:31:58
MTender ID
Cod CPV
79800000-2
-
Servicii tipografice şi servicii conexe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
140,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2025 -
01 ianuarie 2025 -