Descriere
procurarea materialelor de uz gospodaresc
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.P. CENTRUL DE CREATIE AL COPIILOR GLODENI
Codul fiscal/IDNO
1020620001534
Adresa
4901,
MOLDOVA,
or.Glodeni,
Glodeni,
Stefan cel Mare nr.12
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
14.05.2025 20:25:36
Ultima modificare
14.05.2025 20:47:19
MTender ID
Cod CPV
33700000-7
-
Produse de îngrijire personală
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,521.66
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -